Background - Top

EKO "HOSSA"

"Hossa" Sp. z o.o. działając w zakresie zarządzania nieruchomościami na terenie miasta Rybnika, niezwykle poważnie podchodzi do wszelkich zagadnień ekologicznych.

Niezwykle trudne warunki jeśli chodzi o zanieczyszczenia powietrza w jakich przyszło nam pracować i żyć, musimy zmieniać zaczynając od samych siebie. 

"Hossa" Sp. z o.o. jest wiodącym zarządcą nieruchomości w rankingu przeprowadzonych termomodernizacji zarządzanych budynków. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, by jak najwięsza ilość budynków ogrzewanych starymi piecami węglowymi zmieniała źródła ciepła na bardziej ekologiczne, w tym podłączenia do centralnego ogrzewania. 

"Hossa" Sp. z o.o. od 2011 do 2020 roku przeprowadziła termomodernizację 102 budynków wielorodzinnych na terenie miasta Rybnika. W planach na 2021 rok mamy przeprowadzenie prac termomoderniazcyjnych kolejnych siedmiu budynków

Od 2011 do 2020 roku wykonaliśmy wewnętrzne instalacje centralnego ogrzewania 39 wspólnot mieszkaniowych, które objęły łącznie 662 lokale mieszkaniowe.

Jako zarządca nieruchomości mamy doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych.

Poza działaniami na rzecz stricte czystego powietrza, na co dzień wykazujemy się dbałością o środowisko skrupulatnie segregując odpady oraz prowadząć ekologiczną biurowość.

Wierzymy, że wspólnymi staraniami uda się nam zdecydowanie poprawić ekologiczny wizerunek naszego miasta, czego sobie i Państwu życzymy :-)